AGENDA 2018

GENER

2 de gener Tallers de circ parc de Nadal Tàrrega

3  de gener Tallers de circ parc de Nadal Tàrrega

4  de gener Tallers de circ parc de Nadal Tàrrega

5 de gener  cavalcada de Reis Cambrils

FEBRER

MARÇ

24 de març La Cirquestra Medieval Cretes.

24 de març Tallers de circ Medieval Cretes.

25 de març La Cirquestra Medieval Cretes.

25 de març Tallers de circ Medieval Cretes.

ABRIL

7 d’ abril Fingerlight La Molina

11 d’ abril Tallers de circ Casa de colònies Ridolaina

MAIG

3 de maig Taller de circ Casa de colònies Ridolaina

15 de maig Taller de circ Casa de colònies Ridolaina

19 de maig La Cirquestra mercat del or vell Almoster

19 de maig Tallers infantil mercat del or vell Almoster

31 de maig Taller de circ Outback  Prats

31 de maig Taller de circ Outback  Puigcerdà

20 de maig La Cirquestra mercat del or vell Almoster

25 de maig Taller de Bombolles de sabó Casa de colònies Ridolaina

30 de maig Taller de circ Prats de cerdanya

JUNY

6 de Juny Tallers de circ Casa de colónies Ridolaina

6 de Juny Tallers de circ Casa de colónies Cortariu

9 de juny Beatbox Circ  Candevanol

9  de juny La Cirquestra medieval La Seu d’ Urgell

9  de juny Tallers de Circ medieval La Seu d’ Urgell

10  de juny La Cirquestra medieval La Seu d’ Urgell

10  de juny Tallers de Circ medieval La Seu d’ Urgell

14 de Juny Tallers de circ Outback La Masella

15 de Juny Tallers de Bombolles de sabó Tarragona

16 de juny Fingerlight Corbera de Llobregat

20 de Juny Tallers de circ Outback La Masella

22 de juny Filikrusty Escola Garona Vielha

22 de juny Tallers de circ Escola Garona Vielha

23 de juny Fingerlight Castellvell i el Vilar

26 de juny Fingerlight Lloret de Mar

JULIOL

1  de juliol Tallers de Circ  Sant Pere de Vilamajor

7  de juliol La Cirquestra medieval Mora d’ Ebre

7  de juliol Tallers de Circ medieval Mora d’ Ebre

8 de juliol  La Cirquestra medieval Mora d’ Ebre

8 de juliol  Tallers de Circ medieval Mora d’ Ebre

9 de juliol  Tallers de Circ Sant Quintí de Mediona

11 de juliol  Tallers de Circ Sant Marti de Sarroca

12 de juliol  Tallers de Circ Vilafranca

12 de juliol  Tallers de Circ Martinet

13 de juliol Beatbox Circ Puigcerdà

15 de juliol Beatbox Circ Vic

16 de juliol  Tallers de Circ Vilafranca

17 de juliol  Tallers de Circ Vilafranca

18 de juliol  Tallers de Circ Vilafranca

21 de Juliol Fingerlight Sant Feliu de Pallerols.

24 de juliol  Tallers de Circ Vilafranca

AGOST

1 d’ agost Hinòtik  Mora d’ Ebre

15 d’ agost taller de Bombolles de sabó Vilaller

16 d’ agost tallers de circ Setcases

16 d’ agost Beatbox Circ Setcases

16 d’ agost taller de Bombolles de sabó Cubells

16 d’ agost Beatbox Circ Prullans

18 d’ agost tallers de circ Prullans

19 d’ agost taller de bombolles de sabó Castellbisbal

19 d’ agost Beatbox Circ Montellà

21 d’ agost tallers infantils Tremp

25 d’ agost La Cirquestra medieval Castell Platja d’ Aro.

25 d’ agost Tallers de Circ medieval Castell Platja d’ Aro.

26 d’ agost La Cirquestra medieval Castell Platja d’ Aro.

26 d’ agost Tallers de Circ medieval Castell Platja d’ Aro.

SETEMBRE

2 setembre La Cirquestra Aitona.

7 setembre Esquetxos medievals Festival Terra de Trobadors Castelló d’ Empúries

8  setembre Esquetxos medievals Festival Terra de Trobadors Castelló d’ Empúries

9 setembre Esquetxos medievals Festival Terra de Trobadors Castelló d’ Empúries

10 setembre Fingerlight reduït Castellnou de Seana

14 setembre Fingerlight Cabrianes

29 setembre Taller d’ equilibris Festival Artmoster Almoster

29 setembre Direcció artistica Festival Artmoster Almoster

30 setembre Direcció artistica Festival Artmoster Almoster

OCTUBRE

4 octubre Tallers de circ Motgai Màgic

6 octubre Tallers infantils Barbens

7 octubre Fingerlight Barbens

13 octubre La cirquestra mercat medieval Sant Martí de Sarroca.

13 octubre Tallers de circ Birraart Sant Antoni de Vilamajor

13 octubre Fingerlight Birraart Sant Antoni de Vilamajor

13 octubre La cirquestra in concert Birraart Sant Antoni de Vilamajor

14 octubre La cirquestra mercat medieval Sant Martí de Sarroca.

14 octubre Filikrusty Birraart Sant Antoni de Vilamajor

20 octubre Fingerlight Gandesa

20 octubre La Cirquestra Gandesa

NOVEMBRE

1 novembre Tallers de xanques i equilibris  Puigcerdà

1 novembre Filikrusty Puigcerdà

2 novembre Tallers de circ i Beatbox  Ger

2 novembre  Beatbox Circ  Ger

4 novembre Tallers de Aeris i acrobàcia  Bellver de Cerdanya

4 novembre Espectacle de Cabaret  Bellver de Cerdanya

16 novembre Tallers de Circ Talarn

17 novembre Fingerlight Talarn

22 novembre Fingerlight encesa de llums Barcelona

DESEMBRE

27 de desembre Tallers de circ  Parc de Nadal Tàrrega

28 de desembre Tallers de circ  Parc de Nadal Tàrrega

29 de desembre Tallers de circ  Parc de Nadal Tàrrega

29 de desembre Tot és possible  Saló de l’ infancia Encamp.

30 de desembre Tallers de circ  Parc de Nadal Tàrrega